utorok 17. februára 2015

50 grey of SHADOW interiors :)50 grey of shadow ;)
Nedá mi neprispieť do tejto GREYOVSKEJ histérie a nepozrieť sa na to tak – po mojom :) Včera som si bola pozrieť film v kine ( naozaj odporúčam všetkým dámam a určite nahovorte aj svojich pánov ;) ) My, čo sme si poctivo odčítali aj všetky tri diely knihy, sme sa pri filme mohli zamerať aj na iné detaily ako boli božský CHRISTIAN GREY a krásna a nevinná Anastacia Steel :)
  Ja som sa zamerala štandardne – na interiéry a boli BOŽSKÉ!!! Asi začnem vážne uvažovať o modrom koberci ;)
V hlavnej úlohe – MRAMOR + DREVO v dekore AMERICKÝ ORECH + tóny modrej. Úžasná kombinácia!!!Tá najdôležitejšia miestnosť...teda, hneď po tej "ČERVENEJ" :) 
Po zhliadnutí tohto filmu, čakám zvýšený dopyt na predaj voľne stojacich vaní ;)
A pozrime sa aj detailnejšie na nábytky a detailíky...Tieto nábytky sú z dielne dizajnérskej dielne Boca do LOBO, ktorí sa zameriavajú na luxusné solitéry. Braboo štúdio to naozaj s nábytkamí „umí“...nedeľa 15. februára 2015

FOTO - OBRAZY
             Pri poslednej návšteve výstavy zameranej na interiéri v Kolíne, ma zaujali FOTO OBRAZY. Dlho hľadáme ten správny obraz do interiéru – aby nebol tuctový, aby nebol v každej druhej domácnosti a repliky slávnych obrazov sú síce krásne, ale tak ako ma nebavia „fejkové“ kabelky, nebudem zástancom ani „fejkových“ obrazov. A našla som cestu - FOTO OBRAZY.
Foto obraz nie je síce jediným riešením vyplnenia stien v našich interiéroch.  Aj na Slovensku máme veľké množstvo úžasných a šikovných maliarov, ale dnes by som sa chcela zamerať hlavne na tému FOTO-OBRAZ.
Dnes je doba MILIÓNOV fotiek z jedného momentu, prečo sa nimi neobklopiť aj doma? Dajú sa z nich urobiť krásne tvary, rodostrom, je možnosť použiť viac typov foto-rámikov, dokresliť a dotvoriť zavesené rámiky podľa vlastného gusta..možností je naozaj veľmi veľa..nechajme sa inšpirovať ;)

Prečo si neurobiť aj vlastné nástenné hodiny?? :)