pondelok 9. marca 2015

Outdoorové kúpeľne               
Nie je kúpeľňa ako kúpeľňa, a nemyslím tým len farebné doladenie. Čo tak si zriadiť svoj vlastný PARADISE za domom?
Hmmm, mať tak letnú rezidenciu na Seyschelloch, Bora – Bora, Maledivách, to by nebolo za hodenie! Ale povedzme si pravdu, koho baví taký dlhý let? :)
Tak som hľadala alternatívu, ako si vytvoriť svoj malý PARADISE vo vlastnom dome.
Už vieme, že existujú kameninové umývadlá, a dnes si ukážeme, že sú kameninové vane, kameninové sprchovacie kúty a kameninové doplnky.
Všetko je to ručná práca a to zaručuje fakt, že každý jeden kus je autentický unikát.
Kameninové sprchovacie vaničky, zvládnu všetko to čo ostatné, akurát by som si v nich určite nefarbila hlavu a nečistila ich sifom :)
IMSO SET - sprchovacia vanička + stojace umývadlo
Doplnky z kameňa dotvoria nielen kúpeľňu do dokonalosti, ale drevené doplnky z teakového dreva môžete použiť aj v ostatnom interiéri pre dotvorenie a pripomenutie si dovolenkovej atmosféry..
Bola by som rada, keby ma niekto osloví pre zariadenie takejto vonkajšej kúpeľne, ale ak je globálne otepľovanie pravda, myslím, že za pár rokov to príde ;) dovtedy si radšej zaletím na tie Seychelli :)
 
 


nedeľa 8. marca 2015

Balkónové zátišia


Blíži sa jar, už je to cítiť všade..dokonca už aj u nás v Tatrách je jar citeľná :) A pozerám tak na ten náš balkón čo s ním..ale potom mi napadlo, že nám tento rok chcú meniť zábradlie, tak si ešte na tú balkónovú romantiku s výhľadom na Tatry ešte trošku počkám!
Vy, pokiaľ čakať nemusíte, choďte do toho! Pár námetov na to, ako aj malý panelákový balkónik môže byť útulným romantickým zátiším! :)


Milujete kvetiny? Práve balkón je ten priestor, kde si môžete vypestovať balkónové paradajky a mrkvičku. Takú – tú BIO ;)

 
Alebo uvažujete balkón zatvoriť a rozšíriť si ním jedálenskú časť, alebo nájsť tak konečne priestor pre chýbajúcu pracovňu, trucovňu, detský priestor? Prečo nie? Je to predsa pár m2 k dobru ;) 


 No a keďže páni  inžinieri vedia preprojektovať výmysli architeka, balkón môže mať aj podobu bazénu...hmmmm,to by som si veru dala povedať ;)