nedeľa 1. marca 2015

CHALET - po slovensky CHALUPA

        Dnešná téma vznikla na základe požiadavky môjho zákazníka, s ktorým sme už urobili wellness v hoteli PANORAMA na Štrbskom plese.
Tentokrát je to iný hotel v Tatrách a chcú ho postaviť na dizajne prírodných materiálov. Hneď som vedela ktoré materiály z nášho portfólia obkladov a dlažieb mu odporučím! Nechajte sa aj vy inšpirovať a po realizácii sa stretneme vo wellness hotela! :)
Ja naozaj môžem dizajn dreva vs. kameň a keď je to dotvorené kameňovými umývadlami alebo vaňami, pridá to na celkovom pocitu CHALET ( po slovensky chalupy :) )

 

Keď hovorím o dizajne dreva a kameňa v kúpeľni, nie vždy to musí byť drevo ktoré podlieha vlhkosti a ktoré treba v pravidelných ročných intervaloch ochraňovať - nič proti prírodným materiálom. Ale, zahrajme sa trošku na pohodlných a užime si kúpeľne v prírodnom štýle s keramikou, ktorá absolútne nahrádza drevo, o životnosti a údržbe sa ani nebavne a o vernej kópii dizajnu dreva, alebo kameňa sa radšej ani nezmieňujem. Nie raz sa mi stalo, že ľudia si mysleli, že chodia po drevenej dlažbe a nie po keramickej :)


Wellness takéhoto typu hotela je samostatná kapitola, ale s vkusom architekta, použitím a nakombinovaním správnych materiálov sa dajú vykúzliť naozaj vkusné oddychové wellness zóny, kde sa vždy radi vrátime :)Ja už viem ako moja chalupa bude vyzerať..a čo vy, nechali ste sa inšpirovať? A prečo sa bavíme len o chalupe? Tento štýl kúpeľní je absolútne vhodný aj do bytov a domov, nielen na chalupu. Vytvorme si tak príjemnú atmosféru prírody v našich domovoch ;)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára