nedeľa 4. januára 2015

Vintage - teplo domovVintage style

VINTAGE štýl je pre mňa osobne „pocit domova“, návrat k detstvu, kde sa u starých rodičova nenosil interiér na mieru, ale užíval sa nábytok aký bol – nábytok drevený, na ktorom už boli stopy času a užívania..toto je pre mňa VINTAGE!
Vždy keď nájdem vintage kúsok, ktorý ma zahreje pri srdci, spomeniem si na starých rodičov.

Vintage  interiér môže byť v prevedení ako:

1.       VINTAGE INTERIER – všetky nábytkové prvky sú v zmysle VINTAGE – drevo  - najlepšie to s „patinou“, krémové-cappucino-sivé odtiene textílií,  kovové postele a to všetko dotvorené romantickými detailmi.

2.       VINTAGE interiéru - postavený na doplnkoch.  Doplnky v podobe lámp na nočný stolík, konferenčný stolík, obrazy, doplnky  - netreba však zabudnúť na doladenie FAREBNÝCH tónov! Z čierno-červeného interiéru, by sme asi ťažko vytvárali vintage efekt J

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vintage style means for me „ warm of home“, back to my childhood to my grandparents, to the time, when they didn’t used to create  fit interietor, but wooden used furniture.

Every time I find a Vintage piece, my heart is warmed with a memory on my grandparents.

Vintage interier can be created by two alternatives:

1.       Based on  VINTAGE furniture – wooden furniture with a patina , the colors of textils – cream/cappuccino/grey, metalic frame of bed, and can’t forget on the romantic details.

2.       Based on VINTAGE DETAILS – details means accessories as – bed lamps, coffee table, frames, pictures – but can’t forget on the COLORS!!! Colors of the walls, textisl….will be very difficult to make a combination of the red-black interior and vintage accessories.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára